Cyfrowy nomadyzm

Prawdopodobnie jesteś tutaj, bo trafiłeś na moje archiwalne materiały związane ze zjawiskiem łączenia pracy zdalnej z podróżami. Aktualnie koncentruję (taki etap życia) się na tematach związanych z LinkedIn, ale wciąż znajdzie tuż zapas wartościowych treści, które pomogą Ci spełnić marzenia.

Przez kilka lat intensywnie promowałem styl życia „Tam Gdzie Chcę”. Testowałem miejsca dla cyfrowych nomadów na całym Świecie, organizowałem konferencje, występowałem w wielu miejscach i tworzyłem treści.

O co chodzi w takim stylu życia i cyfrowym nomadyzmie?

Większość osób dążących do uwolnienia się lokalizacji i zainteresowanych cyfrowym nomadyzmem chce mieć po prostu więcej wolności w życiu. A tego nie rozwiązuje się tylko pieniędzmi. Dlatego styl życia Tam Gdzie Chcę uzupełniam o inne aspekty. Oprócz aspektu zdobycia finansowania do prowadzenia życia niezależnego od lokalizacji, bardzo istotny jest element dostarczania wartości w życie innych ludzi i odczuwanie wewnętrznego spokoju.

Bardzo zależy mi, aby pozbawić Cię złudzeń (jeśli masz takie) o możliwości zbudowania zdrowego biznesu szybko i bez wysiłu. Być może początkowo będzie to rozczarowujące, ale długoterminowo spokojna i wytrwała praca w którą wkładasz radość, jest gwarantem sukcesu. Dlatego przeczytaj teraz poniższy wpis.
Na tym etapie zachęcam Cię do obejrzenia mojego występu na TEDx, aby nie było zbyt poważnie 🙂

Do osiągnięcia sukcesu potrzebujesz również odpowiedniego środowiska osób dążących do podobnych celów. Takie warunki tworzę na grupie „Tam Gdzie Chcę – polish digital nomads”. Przyłącz się do niej, aby móc zadać pytania osobom, które żyją już w ten sposób.

Pogadajmy jednak jeszcze o kasie

Zapewne chcesz jeszcze więcej informacji o pieniądzach. Trudno się dziwić, w końcu to w 90% jest największa przeszkoda. Zajrzyj do wpisu „Jak zacząć zarabiać w sieci?” opisuję w nim najszybszy sposób na rozpoczęcie zarabiania, czyli usługi.

Mimo całego uwielbienia do możliwości jakie daje internet, nic zastąpi realnych relacji. Dlatego organizuję konferencję „Tam Gdzie Chcę” poświęconą tworzeniu takiego stylu życia i wyjazdy nastawione na produktywność „Tam Gdzie Chcę Camp”. W pierwszej kolejności informuję o nich moich subskrybentów, więc zapraszam Cię do dołączenia na listę, a przy okazji otrzymasz mój nagranie mojego występu z pierwszej edycji konferencji.

Co dalej?

Bierz się do roboty 🙂

Jeśli masz ochotę to rozglądnij po moim blogu, instagramie, fanpage’u , a przede wszystkim kanał na YouTube. Śmiało zadawaj pytania na grupie. Jeszcze wiele tematów mam tu do poruszenia, więc śmiało zgłaszaj swoje zapotrzebowania.

 

Skorzystaj z tego i twórz życie na własnych zasadach.

Dużo radości i wolności!

Tomek

Share This