To już trzecie podsumowanie wyzwania Firestarters, w którym buduję globalny biznes obok głównej działalności.

Wydarzenie tygodnia? Zmasowane prace na projektem, który mam nadzieję, ściągnie dużo ruchu i subskrybentów na mój newsletter.

Większość poprzedniego tygodnia spędziliśmy zwiedzając Budapeszt. Było fajnie, mimo tego przez pierwsze dwa dni tego tygodnia nie czułem się najlepiej po powrocie. Nawet cotygodniowy artykuł na LinkedIn z częścią treści z newslettera wrzuciłem dopiero we wtorek.

Na szczęście ruszyłem najważniejszy projekt tego tygodnia (lista twórców) i dałem radę z bieżącą pracą.

Zgłosili się kolejni potencjalny klienci. 1 ze Stanów i 1 z Estonii, także fajnie widzieć jakieś efekty moich działań, już po tak krótkim okresie.

Podsumowanie finansowe

Wpływy 0

Wydatki 0

Liczba subskrybentów free: 70 (+14).

Wyzwania tego tygodnia:

Wrócenie do rytmu pracy — przedłużony weekend od środy do niedzieli rozregulował mi dwa tygodnie. Nie udało się w pełni wrócić do flow pierwszego tygodnia i jest to wskazówka, aby na razie odpuścić takie wyjazdy.

Wzrost subskrybentów — stałe wyzwanie przy budowie takiego biznesu. W przyszłym tygodniu planuję upublicznić listę twórców na LinkedIn w dziedzinie marketingu i wzrostu B2B. Mam nadzieję, że zbierze fajny zasięg i część odbiorców zdecyduje się na subskrypcję B2Bgrowthlettera.

Za mało komentarzy — jako trener i konsultant LinkedIna rekomenduję komentarze jako jedno z niedocenianych narzędzi od nawiązywania relacji biznesowych. Sam jednak złapałem się na tym, że czasem odpuszczam ze względu na nie dość idealny pomysł. Planuję wypisywać sobie fajne przykłady innych, testować je i stosować podejście “done is better than perfect”, czyli dużo komentować przy okazji researchu. Mimo wszelkich wątpliwości.

Plan na kolejny tydzień.

  1. Newsletter #5
  2. Wypuszczenie i promocja listy twórców
  3. Dobre rozmowy sprzedażowe z potencjalnymi klientami

Zobaczymy jak wyjdzie 🙂

A jeśli chcesz mieć najlepsze informacje o moim wyzwaniu, to zapisz się poniżej.

.
Share This

Pokaż Światu jakiego fajnego bloga czytasz

Z każdym udostępnieniem zbliżasz się do życia wolnego od lokalizacji