Już ostatnie dni wyzwania Firestarters. Po bardzo intensywnym, poprzednim tygodniu, teraz tempo zwolniło przeziębienie. Cały czas jednak do przodu.

Podsumowanie

Wpływy: $75

Wydatki: 0

Liczba subskrybentów: 266 (+9)

Jak minął tydzień?

Najważniejszym wydarzeniem początku tygodnia było przygotowanie pod potencjalnie duży projekt z firmą z USA, o wartości kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Niestety wymaga to czasu, więc wynik poznam dopiero po zakończeniu tego wyzwania. 

Jednak sam fakt, że w ogóle pojawiają się takie możliwości, to jest wielkie zwycięstwo ostatnich dwóch miesięcy. Newsletter nie przyniósł jeszcze wielkiego wyniku finansowego, ale ma duży potencjał.

W tym tygodniu miałem kilka rozmów networkingowych m.in. z twórcą podobnego, ale większego newslettera o marketingu B2B z UK. Zaproponował wzajemną promocję i inne współprace. Może wyjść z tego coś fajnego.

Jak co tydzień, trzeba było przygotować newsletter na piątek. Tym razem dodaliśmy też krótką ankietę, aby lepiej poznać naszych czytelników i przygotować coś dla nich w przyszłości.

Podsumowanie:

Przez niedogodności zdrowotne nie był to najlepszy tydzień. Mimo wszystko widzę coraz więcej owoców działań z ostatnich 2 miesięcy. Monetyzacja w tej branży wymaga czasu, więc powstają dobre fundamenty na przyszłość. 

We wtorek napiszę podsumowanie całego konkursu. Lekcje, zwycięstwa i porażki 🙂

Share This

Pokaż Światu jakiego fajnego bloga czytasz

Z każdym udostępnieniem zbliżasz się do życia wolnego od lokalizacji