Tworzenie treści ma wiele zalet. Ma to wpływ na markę osobistę i buduje zasięg, który może mieć wymierny efekt biznesowy.

Dla mnie jednak największą zaletą jest to, że regularnie tworząc możemy stać się lepszymi ludźmi. Wymaga to od nas przełamaniu wielu słabości i wyrobieniu nowych umiejętności.

Dlatego kilkukrotnie podejmowałem wyzwania, które wiązały się z tworzeniem w sieci m.in.

Kolejnym aspektem tworzenia w sieci jest video na YouTube, z którym miałem tylko epizodyczne romanse np. tworząc to video na dachu mojego budynku w Bangkoku

Dzisiaj nadszedł czas na kolejny etap.

Rozpoczynam wyzwanie YouTube. Szczegóły w tym video:

Podsumowując:

Do 16 kwietnia nagram 20 filmów video na tematy związane z cyfrowym nomadyzmem, pracą zdalną i życiem pełnym wolności. Będę je publikował w każdy wtorek i piątek.

Mam już kilka zaplanowanych tematów, ale bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości. Daj mi o nich znać wpisując je w tym formularzu.

Filmy będą montowane tylko w telefonie, więc nie będą to raczej super vlogi, ponieważ jest to dla mnie eksperyment. Najważniejsze jest przekazanie informacji, które mogą pomóc oglądającym w osiągnięciu celu o życiu jako cyfrowy nomada #TamGdzieChcę

…bo luty jest przyjemniejszy na Wyspach Kanaryjskich 🙂

Share This

Pokaż Światu jakiego fajnego bloga czytasz

Z każdym udostępnieniem zbliżasz się do życia wolnego od lokalizacji